Koła Łowieckie

 

Koła łowieckie mające siedzibę na terenie okręgu (koła macierzyste).

l.p.

Nazwa koła

Siedziba

Nr dzierżawionych obwodów

1

Nr 1 „Dzik”

Ciechanów

86, 116, 173

2

Nr 2 Ciech. Tow. Łowi

Ciechanów

80, 174 ( 9 - Ostrołęka)

3

Nr 3 „Łoś’

Ciechanów

132

4

Nr 4 „Sokół”

Ciechanów

118, 135

5

WKŁ nr 132 „Tumak”

Ciechanów

105 ( 25 – Ostrołęka)

6

„Szarak”

Działdowo

345, 359, 357

7

„Świt”

Działdowo

358, 369

8

„Dzik”

Lidzbark

360, 365, 366

9

„Szarak”

Mława

36 ( 340 – Olsztyn)

10

„Ponowa”

Mława

68, 57

11

„Jeleń”

Mława

356, 83

12

Nr 3 „Łoś’

Mława

48, 82

13

„Jedność”

Płońsk

203

14

Nr 2 „Słonka”

Płońsk

219, 220

15

Nr 3 „Bażant”

Płońsk

175, 202

16

„Hubert”

Pułtusk

197, 229

17

„Czajka’

Pułtusk

171 (196 – Ostrołęka)

18

„Mewa”

Pułtusk

172 ( 337 – Olsztyn)

19

„Sarna”

Żuromin

84, 87

20

„Łabędź”

Żuromin

108, 109

21

„Żuraw”

Żuromin

71

22

„Nemrod”

Dwukoły

38

23

„Narew”

Pułtusk

246

24

„Krzyżówka”

Pułtusk

169, 170, 210

25

„Koziebrody”

Raciąż

( 78 – Płock)

26

„Paszkot”

Drążewo

97

27

Św. „Huberta”

Raciąż

176, 162

28

„Ponowa”

Zatory

230

29

„Jar” Warszawa

Purzyce Rozwory

54

30

117 „Przepiórka”

Ciechanów

96

31

„Tygrys”

Ojrzeń

147

 

 

Koła łowieckie mające siedzibę poza okręgiem (koła niemacierzyste)

l.p.

 

Nazwa koła

Siedziba

Nr dzierżawionych obwodów

1

„ Głuszec”

Nasielsk

368

2

„ Nemrod”

Warszawa

297

3

„Zieleń”

Warszawa

184

4

KŁ Nr 58 Brzeziny

Warszawa

279

5

Nr 25 „Basior”

Warszawa

158

6

Nr 55 „Daniel’

Warszawa

218

7

 Nr 40 przy MR

Warszawa

55, 56

8

 Nr 32 przy MR

Warszawa

161

9

„ Oręż”

Warszawa

248

10

Nr 108 „Pilica”

Warszawa

58

11

„ Mszary”

Warszawa

70

12

„Puszczyk”

Warszawa

81

13

„ Albinos”

Michałowice

232

14

„Ryś”

Pruszków

233

15

Nr 84 przy Hucie

Warszawa

47

16

 Nr 36 przy KPRM

Warszawa

200

17

Nr 52 „Lis”

Warszawa

37

18

 Nr 2 Warszawskie Koło Myśl.

Warszawa

201

19

„Echo”

 

Warszawa

362, 367

20

„Ursus”

Warszawa

35

21

Nr 38 „Lot”

Warszawa

344

22

„Warta”

Warszawa

159

23

„Wataha”

Warszawa

107

24

WKM „Ryś”

Warszawa

61

25

„Miot’

Warszawa

281

26

„ Zlot – Las”

Warszawa

98

27

„Koliber’

Warszawa

204

28

„Jedynka”

Warszawa

185

29

„Ratusz”

Warszawa

186, 282

30

„Kamera”

Warszawa

30

31

„Bory”

Warszawa

217

32

WKŁ Nr 101 „Nemrod”

Warszawa

247, 48, 198, 214

33

WKŁ nr 134 „Przyszłość”

Sochaczew

59

34

WKŁ nr 145 „Cytadela”

Warszawa

318

35

WKŁ Nr 164 „Wrzos”

Zielonka

26

36

WKŁ Nr 168 „Zlot’

Warszawa

249

37

WKŁ Nr 190 „Bażant”

Modlin

60, 72

38

WKŁ nr 191 „Wkra”

Nowy Dwór Maz.

146

39

WKŁ nr 301 „Daniel”

Warszawa

160

40

WKŁ nr 303 „Wiarus”

Warszawa

250

41

WKŁ Nr 307 „Zajęczy Trop”

Warszawa

46

42

WKŁ Nr 310 „Soból”

Warszawa

119

43

WKŁ Nr 311 „Jastrząbek”

Warszawa

280, 317

44

WKŁ Nr 318 „Uroczysko”

Warszawa

133, 370

45

WKL Nr 320

Mińsk Mazowiecki

134

46

WKŁ Nr 345 „Dziczy Jar”

Warszawa

299, 215

47

„ Lis”

Ostróda

343

48

„Krzyżówka”

Sierpc

85

49

Nr 3 „Lew”

Sierpc

121

50

„Petroponowa”

Płock

120

51

„Hubertus’

Olsztyn

346, 361

52

„Ponowa”

Warszawa

230

53

„Tur”

Byszewo

131

54

„Uroczysko”

Warszawa

39

55

„Dzik”

Legionowo

231